ZAMIAST FAJERWERKÓW

Nowy rok tuż, tuż za progiem. Raźno już przytupuje i i niecierpliwi się, by wreszcie nam nastać. Co przyniesie? Mam nadzieję, że dobre, a nie złe. Stabilną gospodarkę, spokojne dni dla wszystkich Polaków.. także dla tych, co to dalej pogodzić się nie mogą z przegraną i odebraniem zawłaszczonej na osiem lat telewizji publicznej. Rośnie nam wprawdzie pod bokiem nowa, lepsza TVPiS – TVRepublika. Lepsza, bo tam to już sama skwaśniała śmietanka wszystkich największych kłamaczy, manipulantów i agitatorów z dawnej TVP. Oj, będzie się działo, ale już przynajmniej nie za publiczne, czyli nasze pieniądze.
No dobrze, na dzisiaj wystarczy, Leniwe znów się zaczęło rozpisywać, a tu przecież dzisiaj jest szczególny dzień – kalendarz nam się na ten rok kończy. A o zmianach w naszym pięknym kraju jeszcze będzie. W przyszłym roku.

Kochani – życzę Wam samego dobrego w przyszłym roku. (…zakładam, że nie czytają mnie zwolennicy poprzednio nam niemiłościwie rządzących, bo tu mógłby nastapić życzeniowy konflikt). Niech Wam się darzy i spełnia.
Tylko proszę – nie strzelajcie w Sylwestra. Cierpią psy, koty, ptaki, a także ludzie.
Dla przypomnienia – pisałam o tym już kiedyś tutaj: FRAJERWERKI

A dla tych, do których żadne argumenty nie docierają, (niee, nie są to z pewnością stali czytelnicy mojego bloga ; ) ) mam króciutki filmik. Obejrzyjcie:

(A TU WERSJA VIDEOBLOGA, CZYLI VLOG
Zapraszam.  : )
Link do kanału YT  LENIWYM PIÓREM
…pozdrawiam zaglądających. 

…Zamiast fajerwerków, puść sobie wodę. Będzie i taniej i ciszej.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku.


4 comments on “ZAMIAST FAJERWERKÓW

  1. Ja nawet zimnych ogni nie mam, jestem przeciw, a tu strzelają już od kilku dni, że tez ludziom kasy nie szkoda!
    Oby w kolejnym roku zmądrzeli co niektórzy, a inni zniknęli z pola widzenia!

    1. A czy ja gdziekolwiek napisałam, że te z WOŚP są lepsze? Powtarzasz się kloszardzie. To jedyny twój argument za fajerwerkami? ; ) A może przeciw Wielkiej Orkiestrze?
      Każde są złe, a powoli wiele miast (między innymi w moim także) odeszło od fajerwerkowego świętowania Światełka do Nieba. Zastąpiły je pokazy laserowe lub świetlne przeloty dronów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *