ZAMIAST FAJERWERKÓW

Nowy rok tuż, tuż za progiem. Raźno już przytupuje i i niecierpliwi się, by wreszcie nam nastać. Co przyniesie? Mam nadzieję, że dobre, a nie złe. Stabilną gospodarkę, spokojne dni dla wszystkich Polaków.. także dla tych, co to dalej pogodzić się nie mogą z przegraną i odebraniem zawłaszczonej na osiem lat telewizji publicznej. Rośnie nam wprawdzie pod bokiem nowa, lepsza TVPiS – TVRepublika. Lepsza, bo tam to już sama skwaśniała śmietanka wszystkich największych kłamaczy, manipulantów i agitatorów z dawnej TVP. Oj, będzie się działo, ale już przynajmniej nie za publiczne, czyli nasze pieniądze.
No dobrze, na dzisiaj wystarczy, Leniwe znów się zaczęło rozpisywać, a tu przecież dzisiaj jest szczególny dzień – kalendarz nam się na ten rok kończy. A o zmianach w naszym pięknym kraju jeszcze będzie. W przyszłym roku.

Kochani – życzę Wam samego dobrego w przyszłym roku. (…zakładam, że nie czytają mnie zwolennicy poprzednio nam niemiłościwie rządzących, bo tu mógłby nastapić życzeniowy konflikt). Niech Wam się darzy i spełnia.
Tylko proszę – nie strzelajcie w Sylwestra. Cierpią psy, koty, ptaki, a także ludzie.
Dla przypomnienia – pisałam o tym już kiedyś tutaj: FRAJERWERKI

A dla tych, do których żadne argumenty nie docierają, (niee, nie są to z pewnością stali czytelnicy mojego bloga ; ) ) mam króciutki filmik. Obejrzyjcie:

(A TU WERSJA VIDEOBLOGA, CZYLI VLOG
Zapraszam.  : )
Link do kanału YT  LENIWYM PIÓREM
…pozdrawiam zaglądających. 

…Zamiast fajerwerków, puść sobie wodę. Będzie i taniej i ciszej.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku.


6 comments on “ZAMIAST FAJERWERKÓW

 1. Ja nawet zimnych ogni nie mam, jestem przeciw, a tu strzelają już od kilku dni, że tez ludziom kasy nie szkoda!
  Oby w kolejnym roku zmądrzeli co niektórzy, a inni zniknęli z pola widzenia!

  1. A czy ja gdziekolwiek napisałam, że te z WOŚP są lepsze? Powtarzasz się kloszardzie. To jedyny twój argument za fajerwerkami? ; ) A może przeciw Wielkiej Orkiestrze?
   Każde są złe, a powoli wiele miast (między innymi w moim także) odeszło od fajerwerkowego świętowania Światełka do Nieba. Zastąpiły je pokazy laserowe lub świetlne przeloty dronów.

 2. Nie interesuje mnie nazbyt czyjaś fundacja. Mam swoją w której nie wydajemy pieniędzy na pensje czy tez promocje zaprzyjaźnionych polityków. Wrzucę do puszki bo dzieci nie są odpowiedzialne za dorosłych chociaż dorośli powinni być odpowiedzialni za dzieci. Moja fundacja za każde działanie płaci i musi brać odpowiedzialność ale to dotyczy tysięcy innych fundacji, stowarzyszeń, którym darmo nikt nie da bo …właśnie dlaczego nie ? Są gorsze ?

  1. Mam wrażenie, że jednak aż nazbyt interesuje cię czyjaś fundacja, inaczej nie pisałabyś wciąż tego samego pod moimi postami dotyczącymi fajerwerków ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *