Spełniamy marzenia

 Dziś święto Bożego Narodzenia, święto bardzo rodzinne w swoim charakterze, czas radości, obdarowywania i przyjmowania. 

Są dzieci, które mają niewiele, a my możemy podarować im spełnienie marzenia. Amelka i Jakub, podopieczni Fundacji Mam Marzenie chcą zobaczyć nasze piękne Tatry. 

spełniamy-marzenia

TUTAJ Można zakupić przepiękne zdjęcia znanych fotografików. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na sfinansowanie marzenia dzieci, których los nie rozpieszczał.

Aukcja trwa do 27.12.2016 do godziny 23:59.


8 comments on “Spełniamy marzenia

  1. Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas okazywania serca dla innych, pokrzywdzonych lub zwyczajnie potrzebujących. Uważam, że to słuszna sprawa i wspaniały gest. Empatię ma tylko człowiek, więc należy pochylić się nad innym.
    Zasyłam serdeczności.

  2. Boże Narodzenie to piękny okres. Jednoczy ludzi, poruszy niejedno serce. Jednak to smutne, że najczęściej pamięta się o tych najbardziej potrzebujących tylko w tym właśnie okresie Świątecznym. Chylę czoła przed tymi, którzy potrafią pomagać nie tylko od Święta, ale przez cały rok i nie ważne w jaki sposób, bo nie tylko ta pomoc materialna się liczy, ale każda inna. Najważniejsze jest by mieć serce i tym sercem dzielić się z innymi.

    Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

  3. Bardzo wszystkim dziękuję za komentarze 🙂 Macie rację – warto pomagać, a dobra karma wraca do nas. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu do mnie zajrzeli 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *